Kağıt Etiketler

Checkpoint’in RF teknolojisi ile ürettiği kâğıt etiketler, hem kaynakta hem de mağazada uygulaması oldukça kolay ürünlerdir. RF EAS antenleri arasından geçtiğinde hemen uyarı verirler, ayrıca müşteri tarafından satın alındıktan sonra ileri teknoloji Checkpoint deaktivatörleri ile kolayca deaktive edilirler.


Kağıt etiketlerdeki geniş ürün yelpazesi, perakendenin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere oluşturulmuştur. En hassas üründen, en küçük aksesuara kadar birçok üründe uygulanabilen farklı etiket çeşitleri bulunmaktadır.


KOZMETİK ETİKETİ
Chekpoint’in en ince ürünlerinden biri olan kozmetik etiketi şeffaf ve ince yapısı ( 19 x 65 mm) sayesinde, barkod üzerine yapıştırılabileceği gibi, üründe istenilen herhangi bir bölgeye de uygulanabilir. Şeffaf olduğu için barkod okumasına engel olmamaktadır. Yüksek performansla tasarlanmış bu grup, perakendecilere ve üreticilere en yüksek performans ve kalitede ürün çeşitliliği sunmaktadır.
GIDA ETİKETİ
Checkpoint gıda etiketi dünyanın en güvenilir RF gıda etiketidir. Ürüne zarar vermeyecek şekilde dünya sağlık standartlarına uygun olarak özel ve sertifikalı olarak üretilmiştir. Tüm paket çeşitlerinde ve soğuk dolaplarda sergilenen ürünler ile kullanılabilir özellikte olup, mikrodalgada da güvenle kullanılabilir.
410 SERİSİ ETİKETLER
Ölçüleri 40 x 40 mm olan bu ürün, RF teknolojisinin en sık kullanım alanına sahip etiketidir. Ürüne kolay entegre edilebilir ve üzerine baskı yapılabilmektedir. Ölçülerinin uygunluğu sebebi ile başta tekstil olmak üzere birçok sektörde kullanımı tercih edilmektedir.
710 SERİSİ ETİKETLER
Ölçülerinin uygunluğu sebebi ile (34,6 x 41mm) en sık tercih edilen bir diğer RF etiketidir. Ürüne kolay entegre edilebilir ve üzerine baskı yapılabilmektedir. Ölçülerinin uygunluğu sebebi ile başta tekstil olmak üzere birçok sektörde kullanımı tercih edilmektedir
YUVARLAK ETİKET
33 mm çapındaki bu ürün, RF teknolojisinde maksimum performans sağlama amacı ile üretilmiş olup, yuvarlak yüzeylerde kullanım kolaylığı sağlaması amaçlanmıştır. Kişiselleştirilebilen bu ürün, özellikle kozmetik sektöründe tercih edilir.