Haberler & Duyurular

Jet Kasa Hırsızlıkları

Jet Kasa Hırsızlıkları Yapılan araştırmalara göre her yıl jet kasalardan toplam £3,2milyar değerinde ürün çalınmaktadır. VoucherCodesPro.co.uk tarafından 2.532 kişi ile yapılan çalışmada, ortalama bir Briton’un aylık £23 değerinde ürün çaldığı ve 2014 yılından beri rakamlarda £5 artış olduğu gösterilmektedir. 2017’de … Continue reading

Jet Kasa Hırsızlıkları

Yapılan araştırmalara göre her yıl jet kasalardan toplam £3,2milyar değerinde ürün çalınmaktadır.

VoucherCodesPro.co.uk tarafından 2.532 kişi ile yapılan çalışmada, ortalama bir Briton’un aylık £23 değerinde ürün çaldığı ve 2014 yılından beri rakamlarda £5 artış olduğu gösterilmektedir.

2017’de çalınan ürünlerin toplam tutarının, geçtiğimiz 3 yılın toplamının iki katından fazla olduğu tespit edilmiştir. 3 yılın toplamı £1,3 milyar iken bu yılki toplam rakam £3,2milyara ulaşmıştır.

Ankete katılanların %23’ü geçmişte jet kasalardan hırsızlık yaptığını kabul etmiş, %46’lık kısım ise düzenli olarak çaldığını iddia etmiştir.

Yapılan çalışmalar, jet kasalardan yapılan hırsızlıkların birçok sebebi olduğunu göstermiştir. Hırsızlık yapanların %40’ı yakalanmayacağını bildiği için çaldığını, %18’lik kısmı ise paraları olmadığı için çaldığını bildirmiştir.

Çalanların %62’si ürünleri okutamadığı için çaldığını, %36’ı ise ürünü okutmayı unuttuğunu bildirmiştir. En çok çalınanların başında banyo malzemeleri, sebze, meyve ve süt ürünleri gelmektedir.

VoucherCodes kurucusu George Charles 2014 yılından bu yana yıllık çalınma miktarının £1,3 milyardan hızla £3,2 milyara fırladığını bildirmiştir.

“Son zamanlarda ekonomik değerler ve refah seviyesi çok yüksek olmayabilir veya parasal sıkıntılar da olabilir. Fakat bu, rutin haftalık alışverişlerde, ödeme yapılması gerekirken çalmayı tercih etmek için geçerli bir mazeret değildir. Mağazaların jet kasa bölgelerinde kaç personel bulundurmaları gerektiğini yeniden düşünmeye başlamaları gerekebilir.

http://bit.ly/2Ah3jOc

x
XXL ile Yeni Sözleşme

XXL ile Yeni Sözleşme Checkpoint ve Norveç’teki distribitörü Ennte, XXL ile iki yıllık daha sözleşme yaptı. XXL İskandinav ülkeleri; Norveç, İsveç ve Finlandiya da toplam 57 mağazası olan Norveç markalı bir spor giyim mağazasıdır. Yakın gelecekte, Avusturya’da da 2 yeni … Continue reading

XXL ile Yeni Sözleşme

Checkpoint ve Norveç’teki distribitörü Ennte, XXL ile iki yıllık daha sözleşme yaptı.

XXL İskandinav ülkeleri; Norveç, İsveç ve Finlandiya da toplam 57 mağazası olan Norveç markalı bir spor giyim mağazasıdır. Yakın gelecekte, Avusturya’da da 2 yeni mağazası açılacaktır.

Ennte’nin servis kalitesi, Checkpointin kaliteli çözümleri ve yıllardır devam eden güçlü ilişkiler XXL’in tekrar sözleşme yapmaya karar vermesinde anahtar rol oynamıştır. Yeni sözleşme ile Checkpoint tüm EAS sistem ve aksesuarları ve ALPHA etiketleri ile XXL mağazalarında tek tedarikçi olarak yer alacaktır. XXL yıllık 10-15 mağaza açmayı planlamaktadır.

x
Diesel Dijital Devrimi için Checkpoint’in RFID Teknolojisini Seçti.

Diesel Kendi Dijital Devrimi için Checkpoint’in RFID Teknolojisini Seçti. En iyi “mağaza-müşteri deneyimine olanak sağlayan RFID teknolojimizi, Diesel ile işbirliği içerisinde, Diesel mağazalarında hayata geçirdiğimizi açıklamaktan mutluluk duyarız. Milandaki Diesel projesi için Checkpoint RFID porfoyündeki seçenekler arasından, giyim endüstrisindeki en … Continue reading

Diesel Kendi Dijital Devrimi için Checkpoint’in RFID Teknolojisini Seçti.

En iyi “mağaza-müşteri deneyimine olanak sağlayan RFID teknolojimizi, Diesel ile işbirliği içerisinde, Diesel mağazalarında hayata geçirdiğimizi açıklamaktan mutluluk duyarız.

Milandaki Diesel projesi için Checkpoint RFID porfoyündeki seçenekler arasından, giyim endüstrisindeki en iyi performansı sağlaması için tasarlanan “WindLight” etiketi seçmiştir.

WindLight RFID uygulaması, özel bir kodlama ve etiketleme hattı aracılığıyla doğrudan losjitik merkezinde uygulanmaktadır.

Akıllı odalara entegre edilerek gizlenmiş RFID okuyucu ve antenleri, müşterilerin; ürünün bedenine, rengine, tamamlayıcı aksesuar ve kombinasyonlarına kolayca ulaşmasına ve kişiye özel deneyimler yaşamasına olanak sağlar.

WindLight RFID EPC, Ürün Görünürlüğü uygulamaları için tasarlanmış RFID için programlanabilir bir EPC veri taşıyıcısıdır. WindLight, yüksek veri okuma performansı ile yarı otomatik fiziksel envanter kontrolü sağlayabilmesi ile birlikte, RFID’nin bir EAS gibi kullanılmasına da olanak sağlar.

WindLight ISO 180000-6C ile uyumludur ve kodlanıp üzerine baskı yapılarak birkaç formatta EPC data transferi yapabilir. EPC küresel protokolü, barkod baskısı ve okunabilir yazı formatı gibi… Checkpoint WindLight RFID yapışkan etiketi, küresel tedarik zincirinde, ürün görünürlüğü ihtiyaçları için uygun çözümdür.

x
Kasadaki kayıbınızın % 35 olduğunu biliyor muydunuz?

Mağazalarınızdaki kayıp / kaçağın % 35 ‘inin kasadaki hatalarınızdan kaynaklandığını biliyor muydunuz? Daha fazla kaybetmeden, bize ulaşın lütfen.

Mağazalarınızdaki kayıp / kaçağın % 35 ‘inin kasadaki hatalarınızdan kaynaklandığını biliyor muydunuz? Daha fazla kaybetmeden, bize ulaşın lütfen.

x
Fire mağazanıza gizli ortaklar yaratır, Firenizi kontrol altına alın.

2015’te oluşan global fire, satışların %1,42 ve 123 milyar $

global

2015’te oluşan global fire, satışların %1,42 ve 123 milyar $

button

x
Türkiye de İlk VANS Satış Mağazası Taksim de açılmıştır…

Türkiyede ilk satış mağazasını Taksim de açan Vans mağazasında Checkpoint  Ürün güvenlik sistem ürünleri kullanımına başlanmıştır.

vanss

Türkiyede ilk satış mağazasını Taksim de açan Vans mağazasında Checkpoint  Ürün güvenlik sistem ürünleri kullanımına başlanmıştır.

x
Yenilenen Yüzüyle detay.com

Sizlere daha iyi hizmet vermek için yenilenen yüzümüzle yayın hayatımıza tekrar başladık.

Sizlere daha iyi hizmet vermek için yenilenen yüzümüzle yayın hayatımıza tekrar başladık.

x