Detay

Detay Elektronik ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş. 1990 yılında İstanbul’ da kurulmuş, Türkiye‘nin 81 ilinde 3000’e yakın mağazaya sahip perakende müşterisine, günümüze kadar 20.000 adetten fazla ürün güvenlik sistem montajı gerçekleştirmiş, fire yönetimi, elektronik ürün güvenlik sistemleri ve aksesuarları konusunda hizmet veren,  alanında lider ve yenilikçi bir kuruluştur.

Müşterilerine daima zamanında ve kaliteli hizmet ulaştırmayı hedefleyen Detay A.Ş., İstanbul’daki merkez ofisinin yanı sıra Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Gaziantep, Diyarbakır ve Adana’daki teknik servis ekipleri ile geniş bir hizmet ağına sahiptir ve böylece, Türkiye’nin her noktasına hedeflediği hızda ve kalitede hizmet sağlayabilmektedir.


 Checkpoint

Checkpoint Systems, 1969 yılında ABD, New Jersey’de kurulmuş ve Dünya genelinde 4700 çalışana sahip, fire yönetim, RFID, kaynakta koruma ve tekstil etiketleme projeleri için geniş ürün yelpazesi ile faaliyet gösteren Dünya devi kuruluştur. Global perakende sektörüne 45 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren bu dev kuruluş, Radyo Frekans teknolojili ürün güvenlik sistemleri sektöründe lider konumdadır. Dünyanın birçok ülkesinde operasyonel hizmet vermekte ve perakendenin en büyük 400 firması ile aktif olarak çalışmaktadır. Türkiye temsilciliği 1993 yılından bu yana “Detay Elektronik ve Güvenlik Teknolojileri  A.Ş.” tarafından yürütülmektedir.

Checkpoint Systems, üretimden rafa sağladığı yenilikçi çözümlerle, perakendecilere gerçek zamanlı stok takibi, hırsızlıkla mücadele ve satış noktalarında ürün bulunurluğu konularında yüksek verimlilik ve fiyat performansı sunmaktadır.