Gıda

Checkpoint gıda perakendesine çok kapsamlı ürün yelpazesi ile hizmet vermekte ve her ürün grubuna yönelik özel ve çeşitli çözümleri ile sektörün ihtiyacını maksimum seviyede karşılamaktadır. Marketlerde, açık alanda ürün sergileme ihtiyacı sebebi ile yüksek risk altında bulunan ürünler güvenle korunurken, aynı zamanda fire yönetimi çözümlerinden stok bulunurluk çözümlerine kadar birçok hizmetin eş zamanlı olarak verilebilmesi sağlanmaktadır.


Çözüm Önerilerimiz

Gıda

Checkpoint gıda perakendesine çok kapsamlı ürün yelpazesi ile hizmet vermekte ve her ürün grubuna yönelik özel ve çeşitli çözümleri ile sektörün ihtiyacını maksimum seviyede karşılamaktadır. Marketlerde, açık alanda ürün sergileme ihtiyacı sebebi ile yüksek risk altında bulunan ürünler güvenle korunurken, aynı zamanda fire yönetimi çözümlerinden stok bulunurluk çözümlerine kadar birçok hizmetin eş zamanlı olarak verilebilmesi sağlanmaktadır.

Çözüm Önerilerimiz

Checkpoint Evolve antenler diğer sistemlerden farklı ve özel olarak geliştirilmiş radyo frekans (RF)360 derece tarama özelliği ile daha geniş aralıklarda yüksek performans ile koruma yapabilmektedir. Böylelikle daha az anten ile daha geniş alanda koruma yapar ve estetik dizaynı ve pleksi seçeneği ile mağazalarınızda şık bir görünüm sunar. EVOLVE piyasanın ilk programlanabilir EAS platformu olup, perakendecilerin önemli ürün kayıp önleme verilerini kullanarak işle ilgili akıllıca kararlar almalarına ve kişi sayım eklenebilir özelliği ile satış planlama programlarına destek sağlar. Yeni nesil akıllı sistem İrange Evolve antenlere yenilikler ve gelişen teknolojik özellikler yüklenerek sürekli güncelleme yapılabilmektedir. Evolve antenlerin gelişmiş algılama performansı ve geniş kapsama alanı, Checkpoint’in özel ve yüksek performans etiket ve aksesuarları ile birleşerek fire yönetiminizde size birinci sınıf bir koruma sunar.
P10_P20    G10_G20

İleri hırsızlık çözümleri Yüksek hırsızlık riski taşıyan ürünlerinizi korumaya alın... Alpha S3 ürün serisi, yüksek riskli ürünleri korumak ve açık olarak sergilenmesini sağlamak için perakendecilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Alpha, perakendecilere yüksek hırsızlık riski taşıyan ürünlerini, tüketicilerin ellerine bırakmak için gerekli güvenliği sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış akıllı çözümler sağlar. Alpha’nın açık mağazacılığa yenilikçi yaklaşımı, patentli manyetik kilit teknolojisine sahip ürün güvenlik kılıfları, özel sert etiket çözümleri ve örümcek etiket çözümleri gibi geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Alpha ürünleri, optimum güvenliği sağlarken, kasada hızlı ve kolay açılabilme özelliği ile müşteriler için yüksek hız ve verimi garanti eder. Bir yandan ambalajın bütünlüğünün bozulmamasını sağlarken, öte yandan müşterilerin ürünlere serbestçe dokunmalarını engellemediği için Alpha çözümleri yüksek riskli ürünlerde hırsızlığı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda etkisi kanıtlanmış bir şekilde satışların arttırılmasına yardımcı olur.


KILIF ÖLÇÜLERİ

Ölçülerinize birebir / en yakın kılıfı Alpha World ile bulun alpha

Çözüm Önerilerimiz

Kaynakta Koruma

Mutlu müşteri, daha çok satış... Her geçen gün perakende pazarı büyürken, rekabet ve müşterilerinizin beklentileri sürekli artıyor. Bu beklentileri karşılayan ve hizmet kalitesini yükselten başarılı perakendeciler bir adım öne geçiyor. Rekabet koşulları açık sergilemeyi bir mecburiyet haline getirirken, perakende sektörünü gittikçe daha fazla riskle karşı karşıya bırakıyor. Mağaza personeli insiyatifinde yapılan güvenlik etiketlemeleri ise gerek görsel, gerek operasyonel birçok problemi de beraberinde getiriyor. Sektörde yapılan araştırmalar, görselliği bozan alarm etiketleri olmadan yapılan uygulamaların satışları arttırdığını işaret ediyor. Modern mağazacılık yöntemleri, uyguladıkları kaynakta koruma projeleri ile yüksek korumanın yanı sıra mağazalarında görsel bütünlükle satışlarını arttırmada yeni aşamalar kaydediyor. Bugün kaynakta koruma programına geçerek ürün gamının etiketlenmesi prosedürünü tamamlamış firmalar, günümüzde elde ettikleri birçok faydanın yanında, yakın bir gelecekte etkili bir envanter, güvenlik ve ürün takip teknolojisi olan RFID' ye hazır olmanın tüm avantajlarında sahip olacaklar.
button

Perakende sektöründeki firenin %35’ i kasiyer hırsızlığı ve hataları sebebi ile meydana gelmektedir. Bu etkenler, perakendecilerin 2015 yılında 41 milyar $ zarara uğramasına sebep olmuştur. Everseen, alanında ilk ve eşsiz olma özelliğine sahip insanüstü yapay zekâ teknolojileri sayesinde, kasa bölgesindeki olağan dışı faaliyetleri ve algılanması zor diğer riskleri kolayca tespit edebilen çözümler geliştirerek, perakendecilerin bu alanda süregelen firesinin önlenmesine imkân sağlamaktadır. Araştırma firmalarından gelen verilere göre alternatif  “Kasa Noktası Kural Dışı İşlem” çözümleri, şüpheli aktivitelerin sadece %5’ini teşhis edebilirken, geriye kalan %95’lik kısmı ise sadece Everseen “kasa noktası akıllı video analiz” çözümü tespit edebilmektedir. Fire önleme konusundaki başarısı hâlihazırda Global perakendenin ilk on sıralamasında yer alan beş büyük zincir tarafından onaylanmış olan Everseen çözümlerinin başarı hikâyesi her geçen gün daha çok perakende zincirinin kullanımına girerek devam etmektedir. Everseen “brüt karınızı” koruyan akıllı bir çözümdür. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilir  satis@detay.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.