Gıda

Checkpoint gıda perakendesine çok kapsamlı ürün yelpazesi ile hizmet vermekte ve her ürün grubuna yönelik özel ve çeşitli çözümleri ile sektörün ihtiyacını maksimum seviyede karşılamaktadır. Marketlerde, açık alanda ürün sergileme ihtiyacı sebebi ile yüksek risk altında bulunan ürünler güvenle korunurken, aynı zamanda fire yönetimi çözümlerinden stok bulunurluk çözümlerine kadar birçok hizmetin eş zamanlı olarak verilebilmesi sağlanmaktadır.


Çözüm Önerilerimiz

Performanstan vazgeçmeden koruma işlemini daha uygun bütçe ile çözümlemek isteyen perakendecilerin seçimi olan Checkpoint klasik anten serisi, geliştirilmiş algı seviyesinin yanı sıra dayanıklı dış çerçeve alışımı ile uzun süre güvenli kullanım garantisi verir. Dar kapılı ve yer sıkıntısı olan mağazalar için mükemmel bir çözüm olan klasik seri, pleksi seçeneği ile mağazalarınız için şık bir görünüm seçeneği de sağlar.
  ngl_2

Kağıt Etiketler

Checkpoint’in RF teknolojisi ile ürettiği kâğıt etiketler, hem kaynakta hem de mağazada uygulaması oldukça kolay ürünlerdir. RF EAS antenleri arasından geçtiğinde hemen uyarı verirler, ayrıca müşteri tarafından satın alındıktan sonra ileri teknoloji Checkpoint deaktivatörleri ile kolayca deaktive edilirler. Kağıt etiketlerdeki geniş ürün yelpazesi, perakendenin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere oluşturulmuştur. En hassas üründen, en küçük aksesuara kadar birçok üründe uygulanabilen farklı etiket çeşitleri bulunmaktadır.

Alpha

İleri hırsızlık çözümleri Yüksek hırsızlık riski taşıyan ürünlerinizi korumaya alın... Alpha S3 ürün serisi, yüksek riskli ürünleri korumak ve açık olarak sergilenmesini sağlamak için perakendecilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Alpha, perakendecilere yüksek hırsızlık riski taşıyan ürünlerini, tüketicilerin ellerine bırakmak için gerekli güvenliği sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış akıllı çözümler sağlar. Alpha’nın açık mağazacılığa yenilikçi yaklaşımı, patentli manyetik kilit teknolojisine sahip ürün güvenlik kılıfları, özel sert etiket çözümleri ve örümcek etiket çözümleri gibi geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Alpha ürünleri, optimum güvenliği sağlarken, kasada hızlı ve kolay açılabilme özelliği ile müşteriler için yüksek hız ve verimi garanti eder. Bir yandan ambalajın bütünlüğünün bozulmamasını sağlarken, öte yandan müşterilerin ürünlere serbestçe dokunmalarını engellemediği için Alpha çözümleri yüksek riskli ürünlerde hırsızlığı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda etkisi kanıtlanmış bir şekilde satışların arttırılmasına yardımcı olur.

aksesuar


KILIF ÖLÇÜLERİ

Ölçülerinize birebir / en yakın kılıfı Alpha World ile bulun alpha

Çözüm Önerilerimiz

Kaynakta Koruma

Mutlu müşteri, daha çok satış... Her geçen gün perakende pazarı büyürken, rekabet ve müşterilerinizin beklentileri sürekli artıyor. Bu beklentileri karşılayan ve hizmet kalitesini yükselten başarılı perakendeciler bir adım öne geçiyor. Rekabet koşulları açık sergilemeyi bir mecburiyet haline getirirken, perakende sektörünü gittikçe daha fazla riskle karşı karşıya bırakıyor. Mağaza personeli insiyatifinde yapılan güvenlik etiketlemeleri ise gerek görsel, gerek operasyonel birçok problemi de beraberinde getiriyor. Sektörde yapılan araştırmalar, görselliği bozan alarm etiketleri olmadan yapılan uygulamaların satışları arttırdığını işaret ediyor. Modern mağazacılık yöntemleri, uyguladıkları kaynakta koruma projeleri ile yüksek korumanın yanı sıra mağazalarında görsel bütünlükle satışlarını arttırmada yeni aşamalar kaydediyor. Bugün kaynakta koruma programına geçerek ürün gamının etiketlenmesi prosedürünü tamamlamış firmalar, günümüzde elde ettikleri birçok faydanın yanında, yakın bir gelecekte etkili bir envanter, güvenlik ve ürün takip teknolojisi olan RFID' ye hazır olmanın tüm avantajlarında sahip olacaklar.
button

Çözücüler

Sert etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için kullanılmaktadır. Yüksek çekim gücü ile ürüne zarar vermeden alarmı tek hamlede çıkarma özelliği mevcuttur.     Kasaya monte edilme özelliği •    Uzun ömürlü kullanım

Deaktivatör

Checkpoint’in deaktivasyon teknolojileri POS sisteminizle tam uyum sağlar. Güvenli ve kolay etiket deaktivasyonu ile müşterileriniz kasa ve ödeme işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirir. Checkpoint deaktivatörler, uygulama esnasında işinizi kolaylaştırmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini arttırmak için tasarlanmıştır. Temassız deaktivasyon sistemi, ürünlerin kasadan geçirildikten sonra etiketlerin etkisiz hale gelmemesi gibi durumlardan kaynaklanan yanlış alarmları önlemeye yardımcı olur. Maksimum verim için, barkod okuma ve güvenlik etiketi deaktivasyonun eş zamanlı gerçekleşmesini sağlar. Checkpoint’in deaktivasyon teknolojisi ayrıca kasiyerin ürünleri tarayıcıya okutmadan geçirilmesini önlemek için sadece geçerli bir barkod okuması yapıldıktan sonra etiket deaktivasyonuna izin veren otomatik kilit sistemini de içerir.     Hızlı kasa işlemleri    Tek adımda barkod okuma ve deaktivasyon    En geniş deaktivasyon alanı    Kasa üstüne ya da altına montaj    Ürünlere, kredi kartlarına ve akıllı kartlara zarar vermez