Teknoloji

Teknoloji marketler, ürünleri oldukça ilgi gören ve pahalı gruplar oldukları için özellikle organize hırsızlık çeteleri tarafından fazlasıyla tehdit altında bulunmaktadırlar. Checkpoint, profesyonel hırsızlar, organize çeteler ve personel hırsızlıklarına karşı ileri teknoloji donanımlı çözümleri ile gelişmiş ürün koruma hizmeti vermektedir. Bu sayede ürünlerin özgürce sergilenmesini ve müşterilerin ürünleri satın almadan önce yakından inceleyebilmesini olanaklı hale getirmektedir.


Çözüm Önerilerimiz

 

Performanstan vazgeçmeden koruma işlemini daha uygun bütçe ile çözümlemek isteyen perakendecilerin seçimi olan Checkpoint klasik anten serisi, geliştirilmiş algı seviyesinin yanı sıra dayanıklı dış çerçeve alışımı ile uzun süre güvenli kullanım garantisi verir. Dar kapılı ve yer sıkıntısı olan mağazalar için mükemmel bir çözüm olan klasik seri, pleksi seçeneği ile mağazalarınız için şık bir görünüm seçeneği de sağlar.
  ngl_2

Alüminyum Folyolu Çanta & Metal Dedektörü

Organize suç örgütlerinin kullandığı alüminyum folyolu çanta hırsızlıklarının önüne geçmek için tasarlanmış, son teknoloji metal algılama sistemidir. Bu sistem, klasik EAS sistemlerini aşabilen organize hırsızlık durumlarında, mağaza personelini uyarabilmek adına özel olarak geliştirilmiştir. Hyperguard, metal dedektörü mağazanızda hangi EAS teknolojisi kullanılıyor olursa olsun alüminyum folyolu çantalar ve güvenlik etiketlerini sökmek için dışarıdan mağazaya sokulmak istenen alarm çözücülerin algılanmasında eşsiz bir çözüm sağlar.

Sistemin faydaları

•    Alüminyum çantalar ve manyetik çözücüleri algılar, •    Metal alaşımlı diğer ürünlerin (alışveriş sepetleri) yarattığı sinyali devre dışı bırakabilmektedir. •    Sürekli güncellenen yazılımı ile sadece organize suç sistemlerinin sinyallerini ayıklayabilmektedir. •    Farklı hırsızlık metotlarına göre farklı alarm sinyalleri üretebilmektedir. •    Organize suç örgütleri tarafından profesyonelce tasarlanmış sistemi de, en basit yapıyı da algılayabilmektedir.

button

İleri hırsızlık çözümleri Yüksek hırsızlık riski taşıyan ürünlerinizi korumaya alın... Alpha S3 ürün serisi, yüksek riskli ürünleri korumak ve açık olarak sergilenmesini sağlamak için perakendecilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Alpha, perakendecilere yüksek hırsızlık riski taşıyan ürünlerini, tüketicilerin ellerine bırakmak için gerekli güvenliği sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış akıllı çözümler sağlar. Alpha’nın açık mağazacılığa yenilikçi yaklaşımı, patentli manyetik kilit teknolojisine sahip ürün güvenlik kılıfları, özel sert etiket çözümleri ve örümcek etiket çözümleri gibi geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Alpha ürünleri, optimum güvenliği sağlarken, kasada hızlı ve kolay açılabilme özelliği ile müşteriler için yüksek hız ve verimi garanti eder. Bir yandan ambalajın bütünlüğünün bozulmamasını sağlarken, öte yandan müşterilerin ürünlere serbestçe dokunmalarını engellemediği için Alpha çözümleri yüksek riskli ürünlerde hırsızlığı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda etkisi kanıtlanmış bir şekilde satışların arttırılmasına yardımcı olur.


KILIF ÖLÇÜLERİ

Ölçülerinize birebir / en yakın kılıfı Alpha World ile bulun alpha

Çözüm Önerilerimiz