Tekstil

Tekstil, tüm dünyada en dinamik ve en çok müşteri çeken sektörlerden biridir. Tekstil perakendecilerinin görevi, yüksek risk altındaki markaları için esnek çözümler bulmak, aynı zamanda ürünlerini koruyabilmek ve karmaşık tedarik zincir yapıları içerisinde, ürün bulunurluğu hakkında gerçek zamanlı dönüşler sağlayabilmektir.

Tekstil perakendeci ve tedarikçilerinin, en yüksek kalitedeki ürünlerden, en küçük ürünlere kadar tüm ürünlerini doğru şekilde etiketlemeleri ve korumaları, bunun yanında ürünlerinin tüketici tarafından hızlı şekilde bulunabilmesi için takip edilebilir olmasını da sağlamaları gerekmektedir.


Çözüm Önerilerimiz

 

Checkpoint Evolve antenler diğer sistemlerden farklı ve özel olarak geliştirilmiş radyo frekans (RF)360 derece tarama özelliği ile daha geniş aralıklarda yüksek performans ile koruma yapabilmektedir. Böylelikle daha az anten ile daha geniş alanda koruma yapar ve estetik dizaynı ve pleksi seçeneği ile mağazalarınızda şık bir görünüm sunar. EVOLVE piyasanın ilk programlanabilir EAS platformu olup, perakendecilerin önemli ürün kayıp önleme verilerini kullanarak işle ilgili akıllıca kararlar almalarına ve kişi sayım eklenebilir özelliği ile satış planlama programlarına destek sağlar. Yeni nesil akıllı sistem İrange Evolve antenlere yenilikler ve gelişen teknolojik özellikler yüklenerek sürekli güncelleme yapılabilmektedir. Evolve antenlerin gelişmiş algılama performansı ve geniş kapsama alanı, Checkpoint’in özel ve yüksek performans etiket ve aksesuarları ile birleşerek fire yönetiminizde size birinci sınıf bir koruma sunar.
P10_P20    G10_G20

İleri hırsızlık çözümleri Yüksek hırsızlık riski taşıyan ürünlerinizi korumaya alın... Alpha S3 ürün serisi, yüksek riskli ürünleri korumak ve açık olarak sergilenmesini sağlamak için perakendecilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Alpha, perakendecilere yüksek hırsızlık riski taşıyan ürünlerini, tüketicilerin ellerine bırakmak için gerekli güvenliği sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış akıllı çözümler sağlar. Alpha’nın açık mağazacılığa yenilikçi yaklaşımı, patentli manyetik kilit teknolojisine sahip ürün güvenlik kılıfları, özel sert etiket çözümleri ve örümcek etiket çözümleri gibi geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Alpha ürünleri, optimum güvenliği sağlarken, kasada hızlı ve kolay açılabilme özelliği ile müşteriler için yüksek hız ve verimi garanti eder. Bir yandan ambalajın bütünlüğünün bozulmamasını sağlarken, öte yandan müşterilerin ürünlere serbestçe dokunmalarını engellemediği için Alpha çözümleri yüksek riskli ürünlerde hırsızlığı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda etkisi kanıtlanmış bir şekilde satışların arttırılmasına yardımcı olur.


KILIF ÖLÇÜLERİ

Ölçülerinize birebir / en yakın kılıfı Alpha World ile bulun alpha

Çözüm Önerilerimiz

Sert Etiketler

Checkpoint, RF ürün güvenlik sistemlerinin bir parçası olarak yüksek teknolojide ürettiği sert etiketlerini, geniş ürün yelpazesi ile birlikte perakendecilerin kullanımına sunmaktadır.  Müşteri talebi ve beklentisi doğrultusunda, doğru üründe en uygun etiket kullanmak üzere geliştirilmiş ürün gamımız ile tedarik zinciri boyunca ürünlerin etkili korunması sağlanmaktadır.

RFID

İşinizi yeni bir dünya olan  RFID çözümleriyle yürütün… Modern iş dünyasında, üreticiler, perakendeciler ve değişik sektördeki kuruluşlar, rekabetlerini sürdürebilmek için zincir kaynak ve operasyonlarında daha iyi bir şeffaflık ve verimliliğe ihtiyaç duyarlar. RFID tanımlama ve izleme için kanıtlanmış bir çözümdür. Diğer birçok faydasının yanında , daha iyi stok denetimi ve müşteriler için  daha kişiselleştirilmiş bilgi servisini ürün kimlik denetimiyle sağlar. Önde gelen perakendeciler RFID yi uygulamaya ve günümüz tüketicilerinin ihtiyaçlarına daha etkili yanıt vermek için CPG üreticileriyle beraber çalışmaya başladılar. Deneyim, ölçülebilinirlik ve performansı düşündüğümüzde, Checkpoint RFID için doğru seçimdir. Checpoint RF, teknoloji çözümlerinde tartışmasız liderdir. RFID etiketleri geniş seçim yelpazesi ile, kütüphane, eczane, toplu taşıma gibi  sektörlerdeki özel uygulamalar için de özel uygulamalar sunar. RFID etiketleri ürün fonksiyonu ve güvenirliliğini sağlamak için gerçek koşullar altında test edilmiş ve güvenilirliği doğrulanmıştır. Checkpoint RFID etiketleri, pazar talepleri, performans ve fiyat düşünüldüğünde doğru seçimdir. Palet ve kutu etiketlemeden ürün etiketlemeye kadar, Checkpoint'in HF ve UHF Performa® serisi RFID etiketleri, kağıt etiketleri ve tekrar kullanılabilen ürüne takılan sert etiket çözümleri size doğru etiketleme çözümlerini sunar. Yüksek performanslı RFID etiketler; güvenliği arttıran, hatasız envanter sonuçlarını veren, daha iyileştirilmiş ürün bulunurluğunu ve satış noktası prosedürlerinin daha düzgün işlemesini sağlayan ürün bazında takip edilebilirliğini kesin olarak sağlar. Tüm bunlar satış ve karınızı arttırır.